Informacje ogólne

Posiadamy w swoich szeregach wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasz kapitał ludzki pozwala kompleksowo świadczyć usługi z zakresu zarówno szeroko rozumianego doradztwa prawnego, jak również zagadnień informatycznych.

Cechuje nas profesjonalizm, znajomość biznesu, doświadczenie, umiejętność świadczenia praktycznego doradztwa prawnego oraz doskonałe umiejętności interpersonalne. Kancelaria posiada piętnastoletnie doświadczenie związane z obsługą prawną firm zarówno polskich, jak i zagranicznych. Prowadzimy także stałą obsługę prawną spółek publicznych.

Jesteśmy elastycznym partnerem do rozmów. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, każde traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług.

W ramach obsługi prawnej zapewniamy fachowość oraz dyspozycyjność co do miejsca i terminów świadczenia usług, ograniczoną jedynie czasem niezbędnym dla odpowiedniego opracowania zagadnienia prawnego i przygotowania niezbędnej dokumentacji. Wszelkie podejmowane przez nas działania są konsultowane z Klientem, tak samo jak przygotowywane przez nas projekty pism oraz innych dokumentów.

Wszelkie sporządzone przez nas pisma na życzenie Klienta mogą zostać przedstawione w formie papierowej lub elektronicznej. Wyróżnia nas unikatowe rozwiązanie pozwalające naszym Klientom na uzyskanie zdalnego dostępu on-line do dokumentów dotyczących ich spraw (opinii prawnych, porad, wzorów dokumentów, pism sądowych, dokumentów otrzymanych od komorników). Są one przechowywane na dedykowanym serwerze, przez co Klienci mają do nich wgląd 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.